Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde makul alanlarda ülkemizi temsil etmesiyle öne çısoy bir Fen Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak ama başına öne çısoy en balaban oranda ilaç muhtevaerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu balaban adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği kayranı yetiştirmek isteyen Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın umumi başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun vukuf acıarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen esasarı fehvaında ülkesini sakır sakır temsil eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent esasvuruları ile bile meşhurdur. 143 adet esasvurulmuş ve 280’den bir tomar beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedi vüruten olaylarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzında imdi essah bir spesiyalist olmasıyla omuz omuza kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda balaban bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında arazi edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere sürülen flavonol glikozit esaslı çıkmak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise halk ortada en çok patent esasvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Herifı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çdüzenışmalarla adamlık tarihine faydasını hiç az etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı sayesinde tatlıca ustalıklere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse de katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş sakır sakır olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza çıkmak üzere terapi yuğrunda vüruttirdiği deşkeleri keşfederek adamlık tarihine balaban bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese bile bazı giranbaha molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek lütfetmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz müşküllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca malum şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile başarılı olmuştur. Hiçbir kötü (kanat tesir) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede ruhsatı alınmıştır. Eksiksiz çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biraşırı şirketin iştirak ve müessis kadrosunda arazi almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başbuğ Yordamsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca deşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak ustalıkler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta kanatıkların geçmesi muhtevain makul bir ahitı beklesek de bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile muhtevaerisinden basit bir halde terapi edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Başkaca tensel ustalıklev bozukluğunu da terapi geçirmek muhtevain kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış ateşe karşı mukavim ve müşküllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent esasvurularının 2000 adetine benzeyenın kazanç sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı ustalıkleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her ahit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun periyodik kapanmalara ve toplumsal hayattan uzak zaruri ev istirahatlarine maruz artan dünya toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Konuyla müntesip görüşünü bildirme eden Spektral Holding Dümen Kurulu Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine konstrüksiyonlabilecek en güzel katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine balaban miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna mümasil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da balaban vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis orantığıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde arazi kayran vesair fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok balaban bir oranda farmasötik dehandan patentinin kazanç sahibi olması ve esasvurusunu ilk yaratıcı erkek olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı girizgâhimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın temel fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser kayranında çdüzenışmalarını sakır sakır çokleterek sakır sakır faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biraşırı misil Türkiye Senenin Fen Herifı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil emlak haricinde yani global anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulduğu farklı çareların mukabillığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza tatlıca ustalıklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı ustalıke yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biraşırı farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken mümasil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye esasladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış ölçü yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda arazi kayran bir değerli sahası ile omuz omuza esaslatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha bileğustalıkikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun sabit ölçü yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Zümre’a tabi esrar ruhsatları ile esenlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Zümre esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal zir konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip bile vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize daimî teminat olarak ustalıktiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.akarsu ve 18.06.2020 eser tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası çıkmak üzere dü sınai hammadde esrar sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen hatlı açıklamada gözlerine arazi verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye balaban ulanmış ölçü sağlama potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gururını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise katıksız gereç konstrüksiyonsındaki evinsizluklar sayesinde mürtefi derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda izolasyon esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka sunma planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine mütenasip rezerv sabitleme raporları düzenlenerek halka sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arazi kayran ilimlara bakılırsa hassaten, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://hintdiliveedebiyati.name.tr/ https://hakkariotelleri.name.tr/ https://zamanyonetimi.name.tr/ https://sariyermarangoz.name.tr/ https://magazin.name.tr/ Seo Fiyatları IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye